Ta strona nie używa technik zapisujących, przechowujących lub profilujących dane użytkownika. Więcej informacji na stronie polityka cookies.
Alfatech.pl Sp. z o.o.
Alfatech.pl Sp. z o.o.
strona główna akcesoria kontakt

 
Shaun White Snowboarding PC

Shaun White Snowboarding PC

producentUbisoft
model3307211639997

Shaun White SnowboardingRuszaj na stok! Fani śnieżnej deski na pewno doskonale kojarzą nazwisko Shauna White’a - ten dwudziestotrzyletni sportowiec ma już na swoim koncie olimpijskie złoto z Turynu oraz osiem złotych medali X-Games – najbardziej prestiżowych zawodów sportów ekstremalnych na świecie. W grze sygnowanej jego nazwiskiem, przy produkcji której Shaun brał czynny udział, będziesz mógł bez ograniczeń szaleć na śniegu i zdobywać szacun wśród ziomali.

Gra oferuje trzy stoki zjazdowe, znajdujące się w różnych miejscach na świecie. Mamy dowolny wybór pod względem wyboru trasy, którą chcemy jechać. Ponadto Shaun White Snowboarding ma niezwykle rozwinięty tryb zabawy wieloosobowej, dzięki czemu bardzo rzadko będziemy na stoku otoczeni jedynie przez sterowanych przez komputer snowboarderów.Niesamowita dowolność – sam wybierz na jakich stokach chcesz jeździć i w jakich dyscyplinach sprawdzić.Różne dyscypliny – jibbuj na poręczach, wykonuj triki w trakcie zjazdu, wykręcaj niesamowite flipy i buttery!Baw się z przyjaciółmi – w trybie online możesz jeździć ze znajomymi na stoku lub toczyć zażartą walkę na śnieżki.Wyraź siebie – wykręcaj unikatowe triki, stwórz własny styl jazdy i swoją postać, zarówno w trybie gry pojedynczej, jak i online.

Technologia następnej generacji – gra stworzona została w oparciu o silnik graficzny Assassin’s Creed, dzięki czemu zarówno lokacje, jak i postacie po prostu zapierają dech w piersiach.

Prawdziwa jazda na snowboardzie – dzięki współpracy z Shaunem White, gra pełna jest autentycznych motywów snowboardowych. Shaun jest twoim mentorem w trakcie gry i pomaga ci się rozwijać. A jeśli okażesz się najlepszym z najlepszych, kto wie... może uda ci się nawet wcielić w Shauna?

  • Gatunek: sportowa
  • Wersja językowa: Polska - pełna
  • Kategoria wiekowa od: 6 lat
  • Shaun White Snowboarding to gra sportowo-zręcznościowa dla fanów śnieżnego szaleństwa na jednej desce.
  • Nośnik: Płyta DVD
  • Wymagania sprzętowe: Core 2 Duo 2.2 GHz, 2 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 lub lepsza), 8 GB HDD, Windows XP/Vista lub nowszy
kod EAN3307211639997

Ubisoft Shaun White Snowboarding PC

 


ALFATECH.PL Sp. z o.o.
ul. Krzywoustego 55
70-315 Szczecin
tel./fax: 91 484-02-60
e-mail: alfatech@alfatech.pl